Author: m***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good, they fulfill their function
Color: Black
Size: one-size
Price: 20kr
Original Price: 27kr
| Material | TPU |
| Pattern Type | Plain |
| Driver Unit | 14.2mm |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Color | Black |
| Function | Volume Control |
| Interface | Type C |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Batteries Required | No Battery |
| Water Resistance Level | No Waterproof |
| Noise Cancelling | None |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se2109029449853746 |
Brand Name: CLUBLU
Quality: 7238659 people said the quality is very good!
Author: m***4
Date:
Review: very good, they fulfill their function
Color: Black
Size: one-size
Author: Ž***a
Date:
Review: Exactly what I neededed. I recommend ❤️
Color: Black
Size: one-size
Author: r***m
Date:
Review: soo amazing 😍😍😍😍😍
Color: Black
Size: one-size
Author: O***x
Date:
Review: very good product i recommend
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.